Przyjdź na Rekolekcje Odnowy Wiary

ZAPRASZAMY NA REKOLEKCJE ODNOWY WIARY

laskapana

Grupa Odnowy w Duchu Świętym "Łaska Pana" działająca przy naszej parafii zaprasza na progu Wielkiego Postu na szczególną formację modlitewną, czyli 10-tygodniowe Rekolekcje Odnowy Wiary zakończone powierzeniem swego życia Panu Jezusowi oraz modlitwą o napełnienie Duchem Św. Każdy tydzień ma określony temat, związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (m.in. problem rozeznawania duchowego, przebaczenia i uzdrowienia, działania Ducha Świętego, grzechu i nawrócenia, osobistej relacji z Bogiem itd.). Seminarium będzie prowadzone w oparciu o materiały Ośrodka Odnowy w Duchu Św. w Łodzi w czwartki o g. 19,00 w Sali Siloe przy Dolnym Kościele.

Na te rekolekcje zapraszamy każdego, kto pragnie odnaleźć nowe życie w Chrystusie i żyć żywą wiarą w mocy Ducha Świętego i we wspólnocie Kościoła.

zeslanie ducha swietego

Seminarium Odnowy Wiary i Życia to rodzaj ewangelizacji i formacji wewnętrznej. Składa się na nią: osobiste podjęcie drogi odnowy życia chrześcijańskiego poprzez przyjęcie łaski nawrócenia i uzdrowienia, następnie świadome przyjęcie dziedzictwa duchowego sakramentu chrztu poprzez wyznanie, że Jezus jest Panem; odnalezienie swojego miejsca we wspólnocie Kościoła i podjęcie darów i charyzmatów, otrzymanych w sakramencie bierzmowania; uczenie się rozeznawania duchowego, charakterystycznego dla Ćwiczeń Duchownych św. Ignacego Loyoli oraz chodzenia w Duchu Świętym według świadectwa Maryi.

 odnowa0

Udział w rekolekcjach nie wymaga żadnych szczególnych predyspozycji. Ta propozycja skierowana jest do każdego człowieka, który szuka Jezusa i pragnie bardziej otworzyć się na współpracę z Duchem Świętym. Każdy więc, kto stawia sobie poważne pytania o sens i owocność życia, jakość swojej wiary, relację do Chrystusa i stosunek do wspólnoty Kościoła, jest zaproszony do przeżycia tego Seminarium.

Zapraszamy!!!

odnowa1v

Poprawiony (niedziela, 11 lutego 2018 00:05)

 

dodawanie komentarzy zablokowane.