Dziękujemy za Waszą ofiarność!

DZIĘKUJEMY ZA OFIARY
NA RZECZ CHOREGO NORBERTA
NORBERT

Ogromnie dziękujemy wszystkim osobom o wrażliwych sercach, które w niedzielę 17 czerwca wsparły mającą miejsce po każdej Mszy św. zbiórkę do puszek oraz ofiarowały datki podczas Rodzinnego Pikniku Parafialnego odbywającego się tego samego dnia - a to wszystko na pomoc dla 14-letniego ministranta naszej parafii, który przy wsparciu swoich Rodziców i Bliskich zmaga się mężnie z chorobą nowotworową - złośliwym guzem mózgu.

"Klikając" TUTAJ, można zapoznać się z krótkim materiałem wideo dotyczącym Norberta a przygotowanym przez TVP i emitowanym m.in. przed transmisją Drogi Krzyżowej z rzymskiego Koloseum w Wielki Piątek 2018.

NORBERT 8

Norbert jest po poważnej operacji na mózgu oraz po chemioterapii i radioterapii, które pozwoliły zatrzymać chorobę i rozpocząć rehabilitację. Jest ona bardzo, bardzo potrzebna - bo na skutek choroby Norberta dotknął niedowład czterokończynowy, a nawet miał problemy z mówieniem...

NORBERT 10

Ta rehabilitacja jest też bardzo, bardzo zbawienna - bo Norbert po paru jej miesiącach umie już wstawać i utrzymać się chwilę na nogach! A na koniec tego roku szkolnego zaliczył ustnie wszystkie przedmioty z zakresu kl. VII i zapewne otrzyma nawet świadectwo z wyróżnieniem ("z czerwonym paskiem")! Przynosi więc ta rehabilitacja niesamowite efekty!

szpital3

Ale rehabilitacja jest także bardzo, bardzo kosztowna - bo jej miesięczne koszty sięgają kilku tysięcy złotych! Niestety, by przynosiła ona efekty i miała w ogóle sens, musi odbywać się w bardzo intensywnej formie - po kilka godzin dziennie...

Norbert 1

A warto pamiętać, że ze względu na chorobę Norberta jego Mama była zmuszona zrezygnować z pracy zarobkowej i jedynym żywicielem całej rodziny jest Tata...

NORBERT 9

Każdy dar serca od naszych parafian przekazany dla chłopca zostanie wykorzystany na jego rehabilitację, która - jak mamy nadzieję - pozwoli mu wrócić do pełni zdrowia, wrócić do oczekujących go w szkole kolegów oraz do posługi przy mszach w Kościele.

NORBERT 4
A warto wiedzieć, że największym marzeniem Norberta jest móc na własnych nogach i o własnych siłach pójść znów do szkoły... 
NORBERT 7

Osoby, które nie mogły włączyć się w zbiórkę datków dla Norberta w dniu 17 VI, informujemy, że istnieje też możliwość dokonywania przelewów na konto parafii - z dopiskiem: "Dla Norberta": 

Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej, 91-149 Łódź, al. Pasjonistów 23
Bank PKO BP SA VI Oddział w Łodzi
Nr konta: 98 1020 3408 0000 4602 0133 0521

Za wszelką życzliwość i wsparcie już teraz składamy serdeczne "Bóg zapłać!".

NORBERT 2

Informujemy przy tej okazji, że nie tylko przy rozliczaniu rocznego PIT-u, ale też rozważając przekazanie w danym roku podatkowym darowizny na cel charytatywny (możliwy do odliczenia od dochodu) - istnieje możliwość wyboru fundacji, która wspiera rehabilitację Norberta. Numer KRS fundacji: 0000273196 z dopiskiem: "Dla Norberta Graczyka":

NORBERT 16

Poprawiony (poniedziałek, 18 czerwca 2018 23:02)

 

dodawanie komentarzy zablokowane.