DZIKUJEMY ZA OFIARY
NA RZECZ CHOREGO NORBERTA
NORBERT

Ogromnie dzikujemy wszystkim osobom o wraliwych sercach, ktre w niedziel 17 czerwca wspary majc miejsce po kadej Mszy w. zbirk do puszek oraz ofiaroway datki podczas Rodzinnego Pikniku Parafialnego odbywajcego si tego samego dnia - a to wszystko na pomoc dla 14-letniego ministranta naszej parafii, ktry przy wsparciu swoich Rodzicw i Bliskich zmaga si mnie z chorob nowotworow - zoliwym guzem mzgu.

"Klikajc" TUTAJ, mona zapozna si z krtkim materiaem wideo dotyczcym Norberta a przygotowanym przez TVP i emitowanym m.in. przed transmisj Drogi Krzyowej z rzymskiego Koloseum w Wielki Pitek 2018.

NORBERT 8

Norbert jest po powanej operacji na mzgu oraz po chemioterapii i radioterapii, ktre pozwoliy zatrzyma chorob i rozpocz rehabilitacj. Jest ona bardzo, bardzo potrzebna - bo na skutek choroby Norberta dotkn niedowad czterokoczynowy, a nawet mia problemy z mwieniem...

NORBERT 10

Ta rehabilitacja jest te bardzo, bardzo zbawienna - bo Norbert po paru jej miesicach umie ju wstawa i utrzyma si chwil na nogach! A na koniec tego roku szkolnego zaliczy ustnie wszystkie przedmioty z zakresu kl. VII i zapewne otrzyma nawet wiadectwo z wyrnieniem ("z czerwonym paskiem")! Przynosi wic ta rehabilitacja niesamowite efekty!

szpital3

Ale rehabilitacja jest take bardzo, bardzo kosztowna - bo jej miesiczne koszty sigaj kilku tysicy zotych! Niestety, by przynosia ona efekty i miaa w ogle sens, musi odbywa si w bardzo intensywnej formie - po kilka godzin dziennie...

Norbert 1

A warto pamita, e ze wzgldu na chorob Norberta jego Mama bya zmuszona zrezygnowa z pracy zarobkowej i jedynym ywicielem caej rodziny jest Tata...

NORBERT 9

Kady dar serca od naszych parafian przekazany dla chopca zostanie wykorzystany na jego rehabilitacj, ktra - jak mamy nadziej - pozwoli mu wrci do peni zdrowia, wrci do oczekujcych go w szkole kolegw oraz do posugi przy mszach w Kociele.

NORBERT 4
A warto wiedzie, e najwikszym marzeniem Norberta jest mc na wasnych nogach i o wasnych siach pj znw do szkoy...
NORBERT 7

Osoby, ktre nie mogy wczy si w zbirk datkw dla Norberta w dniu 17 VI, informujemy, e istnieje te moliwo dokonywania przeleww na konto parafii - z dopiskiem: "Dla Norberta":

Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej, 91-149 d, al. Pasjonistw 23
Bank PKO BP SA VI Oddzia w odzi
Nr konta: 98 1020 3408 0000 4602 0133 0521

Za wszelk yczliwo i wsparcie ju teraz skadamy serdeczne "Bg zapa!".

NORBERT 2

Informujemy przy tej okazji, e nie tylko przy rozliczaniu rocznego PIT-u, ale te rozwaajc przekazanie w danym roku podatkowym darowizny na cel charytatywny (moliwy do odliczenia od dochodu) - istnieje moliwo wyboru fundacji, ktra wspiera rehabilitacj Norberta. Numer KRS fundacji: 0000273196 z dopiskiem: "Dla Norberta Graczyka":

NORBERT 16

Poprawiony (poniedziałek, 18 czerwca 2018 23:02)

 

dodawanie komentarzy zablokowane.

Zobacz nas na Facebooku

facebook

Patron dnia
Podzikowania i proby do Patronki par. M.B. Bolesnej
Odnowa w Duchu witym "aska Pana"
Wsplnoty parafialne
Nr konta parafii

Wpaty na konto parafii na prace remontowe lub dziea charytatywne:

Bank PKO BP SA

VI Oddzia w odzi

Nr Konta: 98 1020 3408

0000 4602 0133 0521

z dopiskiem tytuu wpaty.

Wntrze kocioa