Info dot. I Komunii Św. 2018

INFORMACJE DLA RODZICÓW 
PIERWSZOKOMUNIJNYCH DZIECI Z KL. II i III

 pierwsza komunia

Przygotowaliśmy dla rodziców pierwszokomunijnych dzieci chodzących do kl. II i III podstawowe informacje dotyczące przygotowań do sakramentu I Komunii Św., który odbędzie się w maju roku 2018. Prezentujemy je w dalszej części artykułu. 

Zapraszamy na najbliższe spotkania i Msze św.:

- Sobota 24 lutego zebranie formacyjne dla rodziców (jedno w ciągu przygotowań jest obowiązkowe). Rozpoczęcie Mszą św. o g. 11,00 w Kościele, następnie w Sali Siloe (przy dolnym kościele) spotkanie przy stole i na warsztatach oraz adoracja i modlitwa wstawiennicza za rodziny. Zakończenie ok. g. 15,00.

- Niedziela 4 marca od g. 11,00 spotkanie z Magdaleną Buczek w ramach Ogólnopolskiego Zjazdu Podwórkowych Kółek Różańcowych (dzieci komunijne przynoszą ze sobą różańce św.). O g. 11,30 Msza św. i po niej poczęstunek w Sali Siloe. 

Udostępniamy także adres mailowy księdza proboszcza - o. Artura Kiliszka CP: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Zapraszamy Rodziców do bezpośredniego kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Poniżej umieszczamy zaktualizowane informacje dotyczące przygotowań do sakramentu I Komunii Św. AD 2018:

Infont.komuni2018. 1

Infont.komuni2018.2

Poprawiony (niedziela, 18 lutego 2018 22:17)

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież