15 I-Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie

15 I - MSZA Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE 
POD PRZEWODNICTWEM O. JÓZEFA WITKO

witko 4 

Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych w poniedziałek 15 stycznia br. o godz. 18,00 do naszej parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi franciszkanin o. Józef Witko OFM. Informujemy, że w tym dniu nie będzie odprawiana Msza św. o g. 17,30.

Nasz Gość to chętnie słuchany kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, który od kilkunastu lat odprawia Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Ojciec Witko gościł już w naszej parafii wielokrotnie - zdjęcia z tych Eucharystii oraz zapis audio homilii są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładkach: GALERIA i MULTIMEDIA. 

Ojciec Józef Witko to nie tylko znany w całej Polsce - a także za granicą - rekolekcjonista, ale także autor licznych książek, m.in. "Obyś skutecznie mi błogosławił", "Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku", "Uzdrawiająca moc Ducha Świętego", które będzie można nabyć po nabożeństwie. By zapoznać się z opisami książek oraz z zapisem homilii i rekolekcji o. Józefa, "kliknij" TUTAJ.

Poprawiony (niedziela, 07 stycznia 2018 00:43)

 

dodawanie komentarzy zablokowane.