15 I -MSZA Z MODLITW O UZDROWIENIE
POD PRZEWODNICTWEM O. JZEFA WITKO

witko 4

Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych w poniedziaek 15 stycznia br. o godz. 18,00 do naszej parafii pw. Matki Boskiej Bolesnejna Msz w. z modlitw o uzdrowienie, ktr poprowadzi franciszkanin o. Jzef Witko OFM.Informujemy, e w tym dniu nie bdzie odprawiana Msza w. o g. 17,30.

Nasz Go tochtnie suchanykaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego,ktryod kilkunastu lat odprawia Msze w. w intencji chorych z modlitw o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Ojciec Witko goci ju w naszej parafii wielokrotnie - zdjcia z tych Eucharystii oraz zapis audio homilii s dostpne na naszej stronie internetowej w zakadkach: GALERIA i MULTIMEDIA.

Ojciec Jzef Witko to nie tylko znany w caej Polsce - a take za granic - rekolekcjonista, ale take autor licznych ksiek, m.in. "Oby skutecznie mi bogosawi", "Pan jest z Tob, dzielny wojowniku", "Uzdrawiajca moc Ducha witego", ktre bdzie mona naby po naboestwie.By zapozna si z opisami ksiek oraz z zapisem homilii i rekolekcji o. Jzefa, "kliknij" TUTAJ.

Poprawiony (niedziela, 07 stycznia 2018 00:43)

 

dodawanie komentarzy zablokowane.

Zobacz nas na Facebooku

facebook

Patron dnia
Podzikowania i proby do Patronki par. M.B. Bolesnej
Odnowa w Duchu witym "aska Pana"
Wsplnoty parafialne
Nr konta parafii

Wpaty na konto parafii na prace remontowe lub dziea charytatywne:

Bank PKO BP SA

VI Oddzia w odzi

Nr Konta: 98 1020 3408

0000 4602 0133 0521

z dopiskiem tytuu wpaty.

Wntrze kocioa