Strona główna > Aktualności > Ogłoszenia parafialne > Ogłosz. Parafialne-14.01.- 2. Niedz. Zwykła

Ogłosz. Parafialne-14.01.- 2. Niedz. Zwykła

1. Z wizytą duszpasterską, czyli kolędą udamy się w tym tygodniu:

Poniedziałek 15 stycznia - kolędy nie będzie;

Wtorek 16 stycznia: bl. 201, 202, 203, 257;

Środa 17 stycznia: bl. 258, 258A, 259, 260, 261, 262;

Czwartek 18 stycznia: bl. 263, 264, 265, 266;

Piątek 19 stycznia: bl. Osiedle Kaczeńcowa - zakończenie kolędy.

Początek kolędy od g. 16,30. W piątek 19 stycznia - wyjątkowo - od g. 18,15.

Osoby, które nie mogły przyjąć kapłana w rozkładzie kolędowym, prosimy o umówienie w kancelarii parafialnej nowego - dogodnego dla siebie - terminu kolędy. Na informacyjnych kartkach kolędowych i na stronie internetowej jest podany nowy numer telefonu komórkowego do kancelarii.

Dziękujemy za ofiary składane z racji kolędy na potrzeby Kościoła, tj. na pokrycie całkowitych kosztów prac remontowych od frontu Kościoła i klasztoru sióstr.

2. W kiosku parafialnym można nabyć prasę katolicką, kropidła, Pismo Święte NT, ciekawe filmy na DVD.

3. Dziś - w niedzielę 14 stycznia:

- przed Mszą św. o g. 10,00 - tj. ok. g. 9,50 - koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu "Okaryna", a po nim Msza św. Jubileuszowa;

- o g. 11,30 Msza św i spotkanie opłatkowe dla rodziców i dzieci I komunijnych;

- o g. 13,00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania;

- o g. 15,00 na Mszę św. i spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja zapraszamy wszystkich chętnych Parafian oraz Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam.

4. W poniedziałek 15 stycznia o g. 18,00 przybędzie do naszej świątyni franciszkanin o. Józef Witko i odprawi Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. W tym dniu nie będzie odprawiana Msza św. o g. 17,30. Zapraszamy wszystkich wiernych do licznego udziału.

5. W sobotę 20 stycznia o g. 16,30 zapraszamy na film o założycielu jezuitów pt. "Ignacy Loyola" w kinie "Helios" (CH Sukcesja). Są jeszcze wolne miejsca. Bilety po 12 zł. Zapisy do wtorku 16 stycznia włącznie w zakrystii i kancelarii.

6. Najbliższe spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci I-komunijnych oraz dla rodziców kandydatów do bierzmowania rozpocznie się w sobotę 20 stycznia Mszą św. o g. 11,00 w Kościele. Przypominamy, że obecność rodziców na dwóch spotkaniach formacyjnych jest obowiązkowa.

7. Za tydzień 21 stycznia ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania świątyni i pomieszczeń przykościelnych. Tace na ogrzewanie są zbierane w trzecią niedzielę danego miesiąca przez okres jesienno-zimowy.

8. Zapraszamy dzieci z naszej parafii na kolejną już edycję "pełnych wrażeń" półzimowisk stacjonarnych, które odbędą się od 05 (pon.) do 09 (pt.) lutego 2018 w g. 09,00 - 15,00. Tym razem nasza parafia współpracuje i oferuje zimowe półkolonie prowadzone przez salezjańskie Oratorium im. św. Jana Bosko. Szczegóły przy zapisach w kancelarii lub pod nr tel.: kom. 783 068 972 i na stronie internetowej parafii. Można zapisywać tylko dzieci w wieku szkolnym. Ilość miejsc ograniczona!

9. W przyszłą niedzielę 21 stycznia o g. 15,30 w Sali Siloe organizujemy "zabawę karnawałową dla dzieci". Dzieci przynoszą buty na zmianę, coś słodkiego i picie na wspólny stół. Zabawę prowadzą animatorzy z Oratorium Salezjańskiego. Przewidziane są nagrody dla tych dzieci, które przebiorą się w strój świętego lub świętej. Wstęp wolny.

10. Organizowane są pielgrzymki w 2018 r.: - w kwietniu do Francji z racji 160-lecia Objawień M.B. w Lourdes; - w maju do Medjugorie; - a w październiku do Ziemi Świętej. Szczegóły w gablocie.

Poprawiony (sobota, 20 stycznia 2018 23:28)

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież