14 I - opłatek Rodziny Radia Maryja

14 I - W NASZEJ PARAFII OPŁATEK 
ŁÓDZKIEJ RODZINY RADIA MARYJA

r.maryja 

Od wielu lat w okresie bożonarodzeniowym Przyjaciele i Sympatycy Rodziny Radia Maryja gromadzą się na Eucharystii oraz wspólnym dzieleniu się opłatkiem. W 2018 roku łódzkie spotkanie opłatkowe z obecnością ojca redemptorysty pracującego w Radiu Maryja w Toruniu po raz kolejny odbędzie się w naszej parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej w Łodzi - Teofilowie.

Rozpocznie się ono w niedzielę 14 stycznia br. o godz. 15,00 Mszą św., po której nastąpi dzielenie się opłatkiem i radosne spotkanie we wspólnocie.

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy asystę, ministrantów, wszystkie grupy parafialne i chętnych wiernych - zarówno z naszej parafii, jak i z całej Archidiecezji Łódzkiej.

Poprawiony (sobota, 13 stycznia 2018 22:38)

 

dodawanie komentarzy zablokowane.