Zapraszamy na film "Sprawa Chrystusa"

ZAPRASZAMY DO KIN 
NA FILM PT. "SPRAWA CHRYSTUSA"
sprawachrystusa 1

Zapraszamy do kina na kolejny wartościowy film pt. "Sprawa Chrystusa"- zrealizowany przez twórców kultowych już produkcji: "Bóg nie umarł" i "Czy naprawdę wierzysz?". "Sprawa Chrystusa" to znakomicie przyjęty przez widzów w Stanach Zjednoczonych, zrealizowany z dynamizmem, trzymający w napięciu film oparty na prawdziwej historii Lee Strobla, dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera i autora bestsellerowej książki "Sprawa Chrystusa", na której oparto scenariusz tej pasjonującej opowieści.

Lee (Mike Vogel) był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans w "Chicago Tribune", a w domu czekała na niego kochająca żona (Erica Christensen) i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło... Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach. Śledztwo, które zweryfikuje wiarygodność dowodów na życie, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa; a w tle toczy się także wątek miłosny z Lee i jego żoną w rolach głównych. Tyle o fabule, by nie zdradzać zbyt wiele...

I jeszcze parę słów o twórcach filmu. Wśród aktorów znajdziemy kilka bardzo znaczących nazwisk. Obok legendarnej Faye Dunaway (Oscar za "Sieć") w filmie zagrał Robert Forster, którego mogliśmy niedawno podziwiać w roli szeryfa Trumana w nowym "Twin Peaks". Forster był nominowany do Oscara za rolę w "Jackie Brown" Quentina Tarantino.

Film w polskich kinach ma swoją premierę 17 listopada.

Poprawiony (czwartek, 23 listopada 2017 19:35)

 

dodawanie komentarzy zablokowane.